Депутати ухвалили бюджет міста на 2015 рік
Новини

Під час сесії Львівської міської ради депутати ухвалили бюджет міста на 2015 рік зі змінами, які запропонувала депутатська бюджетна комісія. За це рішення проголосувало 73 міських обранці.

Директор департаменту фінансів ЛМР Олег Іщук, виступаючи перед присутніми, повідомив, що цього року бюджет Львова зросте на 43%. Це зумовлено змінами, внесеними до Бюджетного і Податкового кодексів.

У головному фінансовому документі Львова на 2015 рік доходи бюджету затверджено у сумі 3 млрд 811 млн грн, з них доходи загального фонду бюджету – 3 млрд 675 млн грн, доходи спеціального фонду – 136 млн 281 тис. грн, у тому числі бюджету розвитку – 72 млн 200 тис. грн.

Також  у бюджетієвидатки за рахунок субвенціїна освіту– 518 млн 600 тис. грн, на медицину– 497 млн 100 тис. грн та за рахунок субвенцій на програми соцзахисту – 936 млн 100 тис. грн.Крім цього, передбачені видатки бюджету розвитку на 2015 рік у сумі понад 873 млн грн. Резервний фонд міського бюджету на 2015 рік складає 19 млн грн.

Голова комісії фінансів та планування бюджету Яромир Самагальський вважає, що цьогоріч вдалось провести обговорення бюджету максимально відкрито. Позаяк проводились публічні бюджетні слухання і зауваження, які там лунали, були враховані при розробці фінансового документу.  Серед іншого, депутати зосередили увагу на врахуванні у бюджеті фінансування ДЮСШ, зменшили передбачену виконавчими органами суму фінансування для ЛКП «Муніципальна дружина» з 6 до 3 млн грн., та змінили розпорядника коштів, передбачених на промоцію міста, з департаменту «Адміністрація міського голови» на управління туризму.

 «Якщо брати абсолютні цифри, то вони досить високі. Але ж ми маємо розуміти, що є курсові різниці, ріст цін на паливо, зниження купівельної можливості гривні, її девальвація. І чи вдасться нам реалізувати повністю  цей бюджет – побачимо. Я б назвав цей бюджет «Пережити рік», - резюмував Яромир Самагальський.