Кошти – на підтримку військових!
Новини

Працівники управління «Секретаріат ради» ЛМР  передали кошти на потреби української армії волонтерській організації «Львівський Лицар». Ініціювала цю акцію головний спеціаліст відділу по роботі з комісіями Любомира Дудич. За короткий термін вдалось зібрати 2950 грн.

Начальник відділу громадського партнерства Орест Файфурка зазначив: "Тут утворився  фактично діючий музей волонтерської справи. Я у «Лицарі» не перший раз, однак кожного разу дізнаюся і бачу щось нове. Проведена ними робота просто вражає!".  

У свою чергу, волонтер Андрій Салюк щиро подякував за підтримку і розповів, що їх громадська організація існує уже понад півроку. Спочатку велась робота зі збору коштів, одягу та продуктів для Майдану, а з початком військових дій на Сході України активісти взялися працювати над технічним забезпеченням вояків української армії. Сотні небайдужих українців з різних міст та країн за цей час приєднались до цієї ініціативи. Завдяки їх підтримці на передову бійцям передано тепловізори, акумулятори, приціли, далекоміри та багато іншого. 

Активіст Іван Радковець з гордістю зазначив, що традиція «Львівського лицаря» започаткована  ще на початку минулого століття. Тоді містяни набивали обладунки для лицаря, аби в такий спосіб фінансово допомогти воякам, які брали участь у І світовій війні та визвольних змаганнях українського народу. Тепер традиція відродилась в дещо іншій формі  - львів’яни набивають щити для Юрія Змієборця. Крім цього, зі слів волонтера, незабаром в зону АТО поїдуть вироби, виготовлені власними силами – паски для евакуації поранених та стробоскопи. 

У подяку за спільні зусилля, громадські активісти подарували працівникам управління «Секретаріату ради» відзнаки. Одна з них - антикварна, їймайже сто років.Ці відзнаки передав Львівському Лицарю знаний антиквар і колекціонер  Олег Лехнюк.Відзнака виготовлена у формі щита із зображенням Архангела Михаїла, що тримає у руках малий щит з зображенням лева. Згори - напис Україна, внизу дата - 1918 рік.

Довідка:

Львівський Лицар знаходиться за адресою: м.Львів, вул. Коперника,40а.

Час для відвідин:

пн.-пт.- з 16.00 до 20.00

сб.- нд.- з 12.00 до 20.00