У місті презентували програму регулювання чисельності безпритульних тварин
Новини

Реалізація програми регулювання чисельності безпритульних тварин у м. Львові на 2015-2020 роки дасть можливість стабілізувати ситуацію в місті та зменшити чисельність безпритульних тварин. Про це сказав автор програми Андрій Забарило під час громадського слухання, яке відбулось у Львівській міській раді.

З його слів, впродовж 2009-2014 рр. силами ЛКП «Лев» було здійснено відлов та стерилізація безпритульних тварин. Це дозволило скоротити їх чисельність приблизно до 3000 особин, адже точну кількість встановити досить важко.

«Людство не винайшло іншого виходу, як відлов тварин, їх стерилізація,  вакцинування і передача тварин у добрі руки. Цей цикл створює умови для гуманного ставлення до собак та котів, а також поступового зменшення їх чисельності», - повідомив Андрій Забарило.

«Безпритульні тварини і далі є носієм великої кількості захворювань,  спільних для тварин і людей (сказ, лептоспіроз, паразитарні захворювання), -  йдеться у програмі. - Велика кількість безпритульних тварин призводить до погіршення санітарно-епідеміологічного стану міста, якості життя мешканців і гостей міста, загибелі тварин та жорстокого поводження з ними.

Аналіз ситуації у сфері поводження з безпритульними тваринами дає можливість зробити висновок, що система регулювання чисельності безпритульних тварин шляхом їхнього винищування протизаконна, негуманна, фінансово витратна і неефективна».
Під час громадського слухання лунали пропозиції створити у місті повноцінний притулок для тварин, при ЛКП «Лев» організувати громадську раду, а також проводити серед населення потужну інформаційну кампанію в ЗМІ щодо гуманного ставлення до безпритульних тварин.

У свою чергу, на думку авторів програми, слід очікувати на зменшення чисельності безпритульних тварин, підвищення рівня безпеки і комфортності середовища існування людини та тварин, зниження витрат на епідеміологічні заходи й лікування населення.

 

Коментарі 

 
0 #1 SomeName 28.12.2014 19:12
some content
Цитувати