"Ні!" - скороченням видатків на студентів
Новини

Львівська міська рада висловлює категоричну незгоду із будь-якими скороченнями видатків на забезпечення українських студентів. Про це йдеться у зверненні депутатів Львівської міської ради до президента України Петра Порошенка, прем’єр - міністра Арсенія Яценюка.  

«Як стало відомо, - йдеться у зверненні, - за дорученням прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка від 04.12.2014 року, іншим міністерствам було подано на опрацювання пропозиції Міністра фінансів України Наталії Яресько щодо заходів скорочення видатків з державного бюджету».

Серед цих заходів, зокрема, передбачено : скасування стипендій для студентів вищих навчальних закладів, їхнього права на пільговий проїзд, відміну державного фінансування навчання студентів із багатодітних сімей, тощо.

«Ми вважаємо неприпустимим впровадження економічних перетворень за рахунок коштів на розвиток освіти та студентських стипендій. Наголошуємо, що реалізація таких ініціатив не принесе позитивного результату та лише руйнуватиме систему освіти в Україні», - вважають депутати.

Зважаючи на це, Львівська міська рада вимагає не допустити реалізації будь-яких ініціатив, спрямованих на скорочення державного фінансування потреб студентів в Україні.