Про порядок денний
Новини

18 грудня 2014 року на пленарному засіданні 11-ї сесії Львівської міської ради депутати планують заслухати Програму розвитку індустрії ділової гостинності м. Львова на 2015-2017 роки. Метою даної програми є поліпшення у місті Львові умов для розвитку сфери ділової гостинності, у тому числі розвиток конференц-інфраструктури та транспортної інфраструктури, сфери обслуговування та послуг.

У порядку денному сесії передбачається розгляд ще одного документа – «Програми поводження з твердими побутовими відходами у м. Львові на 2014-2018 роки». У цьому документі передбачено оновлення контейнерного господарства та парку сміттєвозів, завершення процесу впровадження системи роздільного збирання ТПВ; створення потужностей з сортування та переробки ТПВ; поетапне закриття міського полігону ТПВ, а також будівництво нових сміттєпереробних комплексів.

Крім цього, для розгляду депутатам пропонується затвердити Угоди про внесення змін та викладення у новій редакції кредитних договорів між Львівським комунальним підприємством “Львівавтодор“ та Європейським банком реконструкції та розвитку від 02.12.2014, між Львівським комунальним підприємством “Львівелектротранс“ та Європейським банком реконструкції та розвитку від 02.12.2014. Також погодження потребує Угода про внесення змін та викладення у новій редакції договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту від 16.07.2009 з метою гарантування виконання зобов’язань Львівського комунального підприємства “Львівавтодор“; Угода про внесення змін та викладення у новій редакції договору гарантії, відшкодування та підтримки проекту від 16.07.2009 з метою гарантування виконання зобов’язань Львівського комунального підприємства “Львівелектротранс“.

Серед іншого, міські обранці мають прийняти у власність територіальної громади м. Львова від державного підприємства “Львівський бронетанковий завод“ гуртожитки на вул. М. Максимовича, 4, вул. М. Максимовича, 6 та вул. Стрийській, 73-а.

Загалом, впроекті порядку денного засідання  17-ї сесії ЛМР 6-го скликання– 176питань та пункт «Різне».