Місто Львів допомагає військовим та їхнім сім’ям
Новини

Для потреб українських військовослужбовців, які воюють в зоні АТО, місто виділило уже приблизно 3 мільйони гривень. Про це повідомив депутат Львівської міськради, голова комісії фінансів та планування бюджету  Яромир Самагальський під час зустрічі з депутатами  Львівської та Маріупольської міських рад.

"На прохання військових були закуплені різноманітні обладнання, палатки, каремати, генератори, дощовики тощо. Тобто це була адресна цільова допомога міста",-  сказав депутат міськради.

Зі слівЯромираСамагальського, приблизно  380 тисяч гривень були ще виділені  для перевезення пограничників у Східні області України, а також 200 тисяч гривень для міністерства внутрішніх справ нашого міського управління внутрішніх справ. 

«Попри наші невеликі можливості, ми все-таки намагаємося щось зробити. І ми робило це відповідно до запитів. Якщо нам силовики говорили про потребу у радіостанціях, ми виділяли кошти", резюмував депутат.

Крім цього, депутат нагадав, що Львівська міськрада прийняла програму допомоги учасникам АТО та їхнім сім'ям."Ми на муніципальному рівні допомагаємо всіма можливостями учасникам АТО. Зокрема, звільняємо їх від квартирної плати, фінансуємо харчування дітей за їхніми заявками в школі, навчаємо плаванню, оплачуємо проведення різноманітних гуртків, допомагаємо з влаштуванням в дошкільні навчальні заклади", – зазначив Самагальський.