Забудовник подав позов в суд проти ухвали ЛМР
Новини

Відбулося засідання Галицького районного суду Львова у справі за позовом забудовника, який вимагає скасувати ухвалу Львівської міської ради про відновлення меж парку "Левандівський". Як повідомив депутат Львівської міської ради Ігор Лозинський, ще 18 вересня цього року з ініціативи фракції ВО «Свобода»у Львівській міськраді було затверджено ухвалу про відновлення історичних меж Левандіського парку, який намагаються забудувати.

Зі слів депутата, забудовник нещодавно розпочав підготовчі роботи для зведення житлового будинку в парковій зоні. Громада "Левандівки" виступила проти забудови. Для того, аби запобігти їй, депутати затвердили відповідну ухвалу Львівської міськради про розширення меж, фактично – про відновлення історичних меж Левандівського парку, які існували на початках його закладання.

«Однак забудовник звернувся до суду з позовом про скасування ухвали міськради. Сьогодні судове засідання у справі перенесли з ініціативи представників забудовника. Ми заперечуємо проти цього позову та разом із громадою "Левандівки" будемо відстоювати в суді ухвалу ЛМР, яка унеможливлює забудову території парку", - повідомив Ігор Лозинський.