Чемпіонат з боксу для юніорів у Львові
Новини

Понад 280 учасників із 23-ох областей України візьмуть участь у Чемпіонаті України з боксу серед юніорів на призи Андрія Котельника. Змагання відбудеться з 2 по 7 грудня у місті Львові. Про це повідомив під час прес-конференції депутат Львівської міської ради Роман Грицевич.

Зі слів Володимира Липського, президента Федерації боксу м. Львова, змагатимуться юнаки 1999-2000 рр. народження, і аби потрапити в призери, їм доведеться провести по 5 боїв.

Чемпіон світу з боксу серед професіоналів Андрій Котельник розповів, що переможці, окрім медалей та грамот, отримають цінні призи  - телевізори, планшети, годинники, а також спортивну форму та взуття. Ще одним стимулом для юних спортсменів буде спілкування із запрошеними зірками боксу – Сергієм Дзиндзируком та Олександром Дмитренком.

І, найголовніше, на Чемпіонаті України з боксу серед юніорів на призи Андрія Котельника відбудеться відбір  учасників для збірної України. Переможці братимуть участь у Чемпіонаті Європи (липень 2015 р.) та у Чемпіонаті світу з боксу (вересень 2015 р.)

На запитання, чи готова збірна Львівської області до цього турніру, Володмир Липський відповів, що команда розраховує на 5-6 медалей, а лідером команди є важковаговик Олександр Гриців.

Змагання відбудеться за адресою: Львів, вул.Щирецька, 36, виставковий центр ТВК «Південний».