Про порядок денний сесії ЛМР
Новини

У порядку денному пленарного засідання 17-ї сесії ЛМР 6-го скликання, яке відбудеться 20 листопада, депутатам пропонується погодити ЛКП “Львівелектротранс“ реструктуризацію кредитної заборгованості від Європейського банку реконструкції та розвитку.

«Назва інвестиційного проекту, для реалізації якого залучається кредит під гарантію  – залучення коштів на інвестицію в інфраструктуру громадського транспорту та послуг у м. Львові, у тому числі на оновлення парку трамваїв, оновлення інфраструктури трамвайного сполучення, реконструкцію депо і підвищення його енергоефективності та інші пов’язані інвестиції». Обсяг та валюта кредиту, яка підлягає реструктуризації – 11 250 000 (одинадцять мільйонів двісті п’ятдесят тисяч) євро або еквівалент національної валюти за офіційним курсом Національного банку України на дату зарахування коштів на рахунок позичальника.

Окрім цього, на розгляд депутатів виноситься ухвала про надання згоди на прийняття у власність територіальної громади м. Львова військовихмістечок. Зокрема, на вул. Княгині Ольги, 1-5, орієнтовною площею 0,71 га; військового містечка № 208 на вул. Стрийській, 73, орієнтовною площею 4,0 га; будівлі № 2 площею 1005 кв. м військового містечка № 384 на вул. В. Симоненка, 10; земельної ділянки орієнтовною площею 9,0 га військового містечка № 7 на вул. Ярослава Мудрого.

Ще одним важливим пунктом  є питання прозалишення ціліснихмайнових комплексівна вул. Левандівській, 25та Широкій, 83-а  у статусі “гуртожиток“ та надання дозволу на приватизацію житлових і нежитлових приміщень. Це дасть можливість забезпечити реалізацію житлових прав мешканців гуртожитків, які є у власності громади м. Львова.

Серед іншого, на розгляд депутатів вкотре виноситься ухвала про створення госпрозрахункових відділень стоматологічної допомоги дорослому населенню м. Львова. В документі, зокрема, йдеться: «Створити з 01.04.2015 у комунальних міських стоматологічних поліклініках м. Львова госпрозрахункові відділення з надання терапевтичної та хірургічної стоматологічної допомоги дорослому населенню у межах штатних розписів, затверджених станом на 01.01.2015». І як наслідок передбачається внесення змін до статутів та кошторисів комунальних міських стоматологічних поліклінік м. Львова відповідно до цієї ухвали з врахуванням статусу комунальних міських стоматологічних поліклінік як неприбуткових установ.

Загалом, у порядку денному сесії міської ради 161 питання та пункт – «Різне».