У Львові проведуть каналізацію на вулиці Фабричній
Новини

Наприкінці листопада мешканці вулиці Фабричної (бічна вул.Городоцької) матимуть змогу підключитися до міського колектора. Про це повідомляють у ЛМКП «Львівводоканал». Наразі тривають роботи з влаштування каналізаційного колектора. На цей час працівники проклали 60 погонних метрів трубопроводу, змонтували 4 каналізаційні колодязі.

«Ця вулиця була досі неканалізована, стічні води від будинків потрапляли у рів», - повідомив начальник служби каналізаційного господарства ЛМКП «Львівводоканал» Володимир Васильченко.
Член комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку ЛМР Юрій Мартинюк, позитивно оцінює намагання привести до ладу туристичний центр України.

«Те, що місто намагається провести каналізацію на ще одну вулицю, це, звичайно, позитив. Проте, на жаль, у Львові є не одна вулиця, яка у 21 століття ще не каналізована. Мешканці часто звертаються до нас з проханням допомогти вирішити цю проблему. Тим більш, що існує Комплексна програма модернізації каналізаційного господарства Львова на 2012-2015 роки. Я вважаю, що все, що покращує життя нашим мешканцям в цей непростий час треба тільки вітати. Інше питання,  контроль якості робіт і термінів виконання, який треба буде обов"язково провести», - зауважив Юрій Мартинюк.