Депутат ЛМР Олександр Алєксєєв просить побудувати нові ігрові майданчики у ДНЗ №44
Новини

Депутат ЛМР Олександр Алєксєєв подав депутатське звернення до міського голови Львова Андрія Садового.

Подаємо звернення повнотекстово.

«До мене, як до депутата Львівської міської ради, звернулася адміністрація  ДНЗ - 44 Сихівського р-ну м. Львів з проханням  посприяти у виділенні коштів   на придбання та ремонт 13 павільйонів та ігрових майданчиків, що знаходяться в аварійному стані і потребують капітального будівництва згідно із санітарно-гігієнічними нормами. В експлуатації вони вже 30 років; стіни потріскані, підлога прогнила, дах знищений. Ремонт даних павільйонів малорентабельний і в цілому по капіталовкладенню рівняється побудові нових альтанок ( у кількості 13 шт. згідно к-ті дитячих груп що перебувають в даному ДПЗ).

Ремонту потребують також пішохідні доріжки та території (потрісканих ребриків та асфальтних доріжок). Силами батьків вже зроблено ремонт багатьох приміщень в даному дитячому закладі, однак коштів на вище зазначені потреби не вистачає.

Я вважаю, що ця сума є зовсім незначною для бюджету міста, тоді як для вихованців даного ДНЗ -44  вкрай необхідна  і буде за честь для влади міста долучитись та допомогти батькам та створити зразковий  дитячий заклад в нашому місті Лева.

У зв’язку з цим та на підставі ЗУ «Про статус депутатів місцевих рад» звертаюся до Вас з проханням виділи необхідні кошти з міського бюджету розвитку у 2015р.  для вищезазначених потреб».