Олександр Алєксєєв: «Громадський транспорт існує для людей, а не для реклами»
Новини

Депутат ЛМР Олександр Алєксєєв подав депутатське звернення до міського голови Львова Андрія Садового. Подаємо звернення повнотекстово.

«До мене, як до депутата Львівської міської ради, надійшло звернення від львів’ян щодо зовнішньої реклами на вікнах. За їх словами, пасажири львівських тролейбусів та маршрутних автобусів  їдуть, немов  заґратовані, плівка створює не лише дискомфорт, а й приниження.  Виходить, що громадський транспорт існує для реклами, а не для людей.  

Статтею 18 Закону України «Про рекламу» забороняється розміщення реклами на скляних (прозорих) поверхнях транспортних засобів за винятком випадків, коли для цього використовуються матеріали, які забезпечують безперешкодний огляд з салону транспортного засобу реклами на віконних площах громадського транспорту. «Таким чином саме положення ЗУ «Про рекламу» є спеціальною нормою, що регулює правовідносини пасажирів – споживачів послуг транспортних перевезень – і власника транспортного засобу»

Адже  Ви неодноразово заявляли,  що Львів вважається туристичною столицею України. А громадський транспорт є однією зі складових, що формують імідж міста в очах туристів, а також це життєво необхідний елемент нормального функціонування міста і життя мешканців.

   У зв’язку з цим, керуючись ЗУ ст.13 «Про статус депутатів місцевих рад»,  прошу Вас втрутитись в цю ганебну ситуацію та в найкоротший  термін привести комунальний   транспорт у відповідність до норм законодавства та проінформувати мене у встановлений термін».