Про порядок денний
Новини

У порядку денному пленарного засідання 17-ї сесії Львівської міської ради 6-го скликання на розгляд депутатів виноситься угода про наміри щодо підготовки кредитного фінансування від 22.09.2014 року, укладеної між Львівською міською радою, Європейським банком реконструкції та розвитку і ЛМКП «Львівводоканал». Дана угода укладена з метою реалізації проекту реконструкції очисних споруджень та будівництва станції переробки мулу для очистки та утилізації стічних вод та виробництва біогазу для когенерації у м. Львові.

Задля вдосконалення роботи ЛМР пропонується внести зміни у додаток до ухвали міської ради від 27.12.2007 № 1419 “Про порядок документообігу проектів ухвал Львівської міської ради“ (ухвала прийнята на пленарному засіданні 18.09.2014, зупинена міським головою та направлена із зауваженнями на повторний розгляд).Зокрема, у новій редакції будуть розміщені пункти 2.7 - 2.9.

Окрім цього, міські обранці розглянуть ухвалу «Про затвердження інвестиційного договору на будівництво Меморіального музейного комплексну тоталітарних режимів «Територія Терору» та добудови навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад першого ступеня» у мікрорайоні Сихів-18». Ця ухвала передбачає затвердження Інвестиційного договору на будівництво Меморіального музейного комплексу тоталітарних режимів “Територія Терору“ та добудови навчально-виховного комплексу “Дошкільний навчальний заклад першого ступеню у мікрорайоні Сихів-18.

З метою поліпшення якості стоматологічної допомоги мешканцям м. Львова, раціонального використання бюджетних коштів депутатському корпусу на погодження пропонують ухвалу «Про створення госпрозрахункових відділень стоматологічної допомоги дорослому населенню м. Львова». Нещодавно проект цієї ухвали обговорювався на громадському слуханні ЛМР, під час якого висловлювались кардинально різні думки.

Загалом, у порядку денному 174 питання та пункт  - «Різне».