У Львові обговорять створення госпрозрахункових відділень у стоматологічних поліклініках
Новини

10 жовтня 2014 р. у Львівській міській раді о 15.00 відбудеться  громадське слухання проекту ухвали «Про створення госпрозрахункових відділень стоматологічної допомоги дорослому населенню м. Львова». Свої думку щодо даної ухвали висловила Людмила Шекета, голова комісії медицини, освіти і соціального захисту, а також Андрій Рікота, член комісії з питань контролю за ефективністю виконання програм розвитку міста та рішень ради.

Людмила Шекета, голова комісії медицини, освіти і соціального захисту ЛМР.

«Створювати госпрозрахункові відділення стоматологічної допомоги треба однозначно. Водночас, варто розуміти, що такий крок може призвести до скорочень серед працівників. На жаль, поки Міністерство охорони здоров’я не робить ніяких реформ, наприклад, в сфері страхової медицини. Наша медична галузь ледь животіє, тому, думаю, треба вводити госпрозрахунок. Ухвала про створення таких відділень є, але треба ці всі умови погодити з колективами поліклінік та мешканцями».

 

Андрій Рікота, член комісії з питань контролю за ефективністю виконання програм розвитку міста та рішень ради ЛМР.

«Свою думку я вже неодноразово озвучував під час пленарних засідань. Вона полягає в тому, що для того, щоб розглядати це питання, має бути якесь техніко-економічне обґрунтування. Щоб ми розуміли, з якою метою ми це робимо, які будуть фінансові, кадрові, соціальні наслідки. Ці застереження ми висловлюємо виконавчим органам влади, зокрема, департаменту гуманітарної політики, але фактично нічого не враховано. Якщо б було розроблене техніко-економічне обґрунтування, депутати б це вивчили і ухвалили рішення. Ми маємо врахувати інтереси всіх сторін і прийняти виважене і правильне рішення. На сьогоднішній день, на мою думку, питання не є готовим». 

 

Із матеріалами громадського слухання можна ознайомитись на веб-сторінці Львівської міської ради www.city-adm.lviv.ua (рубрика «Громадські слухання»).

За детальнішою інформацією просимо звертатись до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Львівської міської ради за адресою: м. Львів, пл. Ринок, 1, каб. 539, тел.032 297 57 6З.