Депутат пропонує відкрити національні філіали міжнародних корпорацій в Україні
Новини

Депутат Львівської міської ради, голова фракції «Удар» в ЛМР Анатолій Крачковський звернувся до міського голови Андрія Садового з пропозицією розробити комплексні інвестиційні пропозиції в Україні  для виробників продукції, філіали яких розміщені в Російській Федерації.  

Анатолій Крачковський нагадав, що з березня 2014 року українці почали громадянську кампанію бойкоту товарів російських виробників. За даними економічних досліджень, обсяги продажу російської продукції скоротилися на 30% . А нещодавно, на вимогу громадянської ініціативи «Економічний бойкотний рух» Львівська міська рада ухвалила рішення по додаткове маркування російських товарів та широку інформаційну кампанію на підтримку українського товаровиробника  в місті.

Однак, незважаючи на ці ініціативи, є товари, виробниками яких є міжнародні корпорації, а їх філіали розташовані на території Росії. Відтак, купуючи товар добре відомої європейської марки, українські покупці, фактично, фінансують країну-теториста, найманці якої вбивають українців.  

Йдеться про таких всесвітньовідомих виробників, як «Mars Incorporated», «Wrigle», «Nestle» та інші.

На думку Анатолія Крачковського, взаємовигідним виходом з цієї ситуації стало б перенесення виробничих потужностей або відкриття національних філіалів цих корпорацій в Україні. З огляду на це, депутат просить доручити відповідним структурним підрозділам ЛМР розробити комплексні інвестиційні пропозиції названим виробникам продукції, філіали яких розміщені в РФ та скерувати звернення до Кабміну щодо розробки аналогічного комплексу заходів на державному рівні.