Андріян Гутник зустрівся з мешканцями вулиці Симоненка у Львові
Новини

У Львові на вулиці Симоненка відбулась зустріч депутата ЛМР Андріяна Гутника з мешканцями Франківського району міста. На зустрічі обговорили питання очищення озера та облаштування благоустрою відпочинкової зони на цій вулиці.

Депутат повідомив, що саме завдяки спільній праці з мешканцями у минулому році цю справу вдалося зрушити з місця. Нещодавно відбулось масштабне очищення плеса озера, формування берегів та облаштування території лавками для відпочинку зі смітниками поряд. А протягом усіх попередніх років чиновники обмежувались лише неефективною санітарною очисткою та відповідно нераціональним використанням коштів.

Проте мешканці звернулись з колективною скаргою, оскільки підрядники не завершили роботи на цій території.

"За результатами зустрічі я прозвітував громаді стосовно подальшої роботи над цією територією, а саме повторне очищення плеса озера, належне вирівнювання берегів, засівання трави, фарбування огорожі та встановлення попереджувальних знаків про заборону купання у цій водоймі", – зазначив свободівець.

Крім того, депутат висловив подяку мешканцям мікрорайону за їхню активну громадську позицію. "У майбутньому на цій відпочинковій території ми плануємо також проведення спільних соціяльних заходів з освітянами, адже саме біля відпочинкової території розташована одна з найбільших шкіл у мікрорайоні – навчально-виховний комплекс "Школа-гімназія ім. В.Симоненка" та бібліотека № 19, яка є однією з найбільших у місті, обслуговуючи понад 7000 читачів, у тому числі більше 12 шкіл. Саме з думкою про майбутнє молоді ми ініціюємо такі проєкти, і саме вони повинні розділяти відповідальність за підтримку порядку та чистоту нашого міста", – зазначив Андріян Гутник.