«Скасування доплат педагогам є антисоціальним» - Юрій Кужелюк
Новини

Депутат Львівської міської ради Юрій Кужелюк подав депутатський запит до Президента України П. Порошенка, прем»єр-міністра А.Яценюка та Голови ВР України О. Турчинова щодо недопущення ухвалення  проекту Закону України «Про удосконалення норм законів з метою забезпечення фінансово-економічної стабілізації в Україні».  

Як повідомив депутат, положення проекту Закону передбачають ріст норми навантаження для вчителів з 18 год. до 20-22 год. на тиждень, вихователів дошкільних навчальних закладів з 30 до 36 год. на тиждень, керівників гуртків до 22 год. на тиждень. Крім цього, у даному документі передбачається  скасування різного роду доплат педагогічним працівникам. А це є, на переконання Ю.Кужелюка, відверто антисоціально. 

На думку депутата, це призведе до погіршення і так незадовільного матеріального та соціального становища українського педагога.

«У той час, коли педагогічні працівники з розумінням ставляться до сучасних труднощів у державі, не вимагають навіть того, що їм належить і масово за рахунок власних коштів допомагають українським Збройним Силам, позиції, які містяться у даному законі , не можна розцінювати інакше, як провокацію, спрямовану на підрив довіри до Української держави», - зауважив Юрій Кужелюк.  

Міський обранець припускає, що на думку авторів цього закону, Україні не потрібні освічені люди, або відбудову зруйнованого російськими агресорами Донбасу, ці чиновники планують здійснювати за рахунок українських педагогів. Юрій Кужелюк звертає увагу, що до таких новацій не додумався жоден попередній режим, в т.ч. і режим В. Януковича.

Депутат підтримуючи звернення Львівської обласної організації працівників освіти  і науки України, вимагає не допустити прийняття даного закону, оприлюднити прізвища його авторів і негайно звільнити їх з займаних посад, як провокаторів, що дестабілізують українське суспільство.