Кривава Росія, гібридні війни і цивілізаційний вибір
Новини

Депутат Львівської міської ради  Юрій Кужелюк у своєму блозі інтернет-видання «Новий погляд» висловив думку, що плив збройної російської агресії на собі відчули всі сусіди Росії. І не лише вони.Щоб пересвідчитись у цьому, Юрій Кужелюк пропонує «пройтись» подумки по географічній карті навколоРосії. 
Фінляндія. 1940 рік. Війна з анексією частини території. Мотивація – нам потрібно відсунути кордон від другої столиці. Естонія, Литва, Латвія. 1939 рік. Пакт Молотова-Рібентропа. Безпардонне загарбання держав з подальшою анексією територій в склад СРСР. Німеччина. 1945 рік. Анексія Східної Пруссії (теперішня Калінінградська область). Японія. 1945 рік. Анексія 4-х маленьких островів Курильської гряди. Угорщина. 1956 рік. Криваве придушення повстання угорців через бажання вийти з радянської сфери впливу. Чехословаччина. 1968 рік. Напад країн Варшавського пакту через спробу збудувати «соціалізм з людським обличчям».
А далі – Афганістан, Молдова, Грузія,Карабах, Абхазіята ПівденнаОсетія, Чечня.

«Якщо ж згадати Берлінську 1961 року та Карибську 1962 року кризи, які ставили світ на грань термоядерної війни, і порівняти їх з божевільними заявками Д Кисельова про те, що «ми можемо спопелити Америку», одразу стає зрозумілим, що Росія постійно буде нести загрозу не тільки сусідам, але й світовій цивілізації взагалі. Адже недарма всі опитування громадської думки показують впевненість середньостатистичного росіянина у своєму месіанстві і бажання насаджувати свої «цінності» вогнем і мечем, не зважаючи на власні жертви», - зазначив депутат.

«Принагідно хочу зауважити, що вживаючи слово «росіянин» я маю на увазі не етнічне походження, а виключно громадянство.До речі, коли говорять про те, що гібридна війна і зелені чоловічки є сучасним винаходом Путіна,то це не зовсім так. Адже всю другу половину ХХ століття СРСР ініціював усілякі національно визвольні рухи в країнах Африки (Конго, Ангола, Сомалі та ін.), Латинської Америки (Сальвадор, Венесуела), Азії (Корея, В’єтнам, Камбоджа, Лаос, Індонезія)».

На думку Юрія Кужелюка, так само постачалася зброя для боротьби із законними урядами з метою захисту «пригнобленого імперіалістами США» населення. Так само туди посилалися радники, а по-суті- інструктори для навчання і координації військових дій, такі собі Гіркіни, Бородаї, Безлери тощо. Так само, як і зараз,ці радники,солдати і офіцери не носили погон, були одягнені у місцеву одежу і у випадку їх смерті ніхто нічого не знав.

«Така тактика була за довгі роки відпрацьована КГБ і чекіст Путін просто застосував її один до одного у сучасних умовах до Криму та Донбасу.
Проте всі країни, які мали нещастя бути сусідами Росії,так чи інакше виборсалися з халепи, в т.ч. вчиняючи збройний опір, як Фінляндія у 1940 році, Польща у 1921-му, Грузія у2008-му.Іпішли своїм шляхом, навіть ціною втрат частини територій. А якщо так, то Україна не є винятком», - зауважив депутат.

Юрій Кужелюк переконаний, що зараз ми, як колись інші, доводимо це правило. Морально рішення «Геть від Москви» український народ вже прийняв, особливо подивившись на події в Донбасі. Як і коли це станеться фізично – питання. Але,очевидно,що незадовго, бо шляху назад вже нема. Хоча нам, можливо, прийдеться пережити ще не одну гірку хвилину і не одну втрату. Але ми вже перейшли Рубікон, де «Попіл Клааса стукає в моє серце». Фундамент свободи вже щедро политий кров’ю.
Якщо ми до цього часу говорили, що Україна знаходиться на межі цивілізацій,то саме зараз ми дозріли до того, щоб цю межу твердо встановити по східному кордону нашої держави, не звертаючи уваги на істерику Росії та примхи Донбасу.