Автомобілі для добровольців батальйону «Січ»
Новини

У зону проведення АТО для свободівського батальйону «Січ» відправляться три позашляховики. Нардепи від ВО «Свобода» закупили їх за кордоном, а саме, у Словаччині.

Закарпатські та кримські свободівці придбані автомобілі переженуть у Полтаву, де автівки перефарбують, встановлять на них станини для кулеметів, зроблять проти- кумулятивний обвіс і вже завтра цей транспорт відправиться у зону проведення АТО для свободівського батальйону «Січ».

Автомобілі купують для різних батальйонів, які беруть участь у антитерористичній операції. Крім машин, нардепи перевозять через кордон також засоби захисту та амуніцію для військових.

Любомир Мельничук, голова фракції ВО «Свобода» у ЛМР, зазначив, що в ситуації, яка зараз є в Україні, обов’язком нардепів, які мають дипломатичні паспорти і відповідно спрощену процедуру перетину кордону, є перевезення бронежилетів, автомобілів та інших вантажів, які необхідні для того, щоб бійці АТО почувалися максимально захищеними.

Нагадаємо, нещодавно передова група батальйону особливого призначення «Січ» вирушила в зону здійснення антитерористичної операції. У складі «Січі» – націоналісти з усієї України, переважна більшість – «свободівці».