Благодійна акція від виконавців класичної музики
Новини

Сила музики!  Життя триває! Внесок кожного має значення! Саме під такими гаслами пройде у День Незалежності збір коштів для військовослужбовців. У цей день Львові відбудеться дві благодійні акції класичної музики. Про це повідомив голова комісії культури, промоцій, ЗМІ і туризму Ярослав Музичко.

Зі слів генерального директора Львівської обласної філармонії Володимира Сивохіпа, перша акція буде на площі Ринок.  о 16:00 учасники Академічногомолодіжногосимфонічногооркестру «INSO-Lviv» гратимуть для львів’ян та гостей міста,  а згодом о 18:00 у Львівській філармонії розпочнеться великий концерт класичної музики. У програмі «Музика, народжена в Україні» виконуватимуться твори українських авторів.  Тож, підтримати  військовослужбовців, які воюють на Сході країни, своїми благодійними внесками зможе кожен охочий. 

 

Нагадаємо, Академічний молодіжний симфонічний оркестр «ІNSO-Львів» було засновано у 1998р.Художнім керівником оркестру є народний артист України Мирослав Скорик. Оркестр активно гастролює по всій Україні та далеко за її межами.