«Краплина життя – це я!»
Новини

 

У Львові у День Незалежності відбудеться акція «Краплина життя – це я!». Як повідомив під час прес-конференції координатор Львівського осередку Асоціації молодих донорів України Володимир Студент, під час акції волонтери зможуть записатись у віртуальну базу донорів. До списку увійдуть люди, які при потребі зможуть стати донорами для важкопоранених учасників АТО.
 
На думку Володимира Студента, останнім часом в Україні благодійність та волонтерство набирає все більшої суспільної ваги. Саме тому Львівський осередок Асоціації молодих донорів України ініціювали цю акцію за підтримки депутата ЛМР Романа Грицевича та партнерів: діагностичного центру «Медіс» та Львівського обласного центру служби крові. 
Мета акції – привернути увагу мешканців міста до проблеми донорства, яка на цей час є надзвичайно важливою. Адже кожен донор може врятувати три життя. 
Оксана Петрух, головний менеджер діагностичного центру «Медіс», зауважила, що під час акції кожен охочий зможе безкоштовно перевірити свою групу крові та резус фактор, а також отримати інформацію про донорство.
Заступник  головного лікаря Львівського обласного центру служби крові Ігор Горбаль зазначив, що на сьогоднішній день в Україні і Львові зокрема, відчувається збільшення потреби донорства у зв’язку з тим, що частину крові віддають для військового шпиталю для важкопоранених воїнів АТО. Тож акція є дуже актуальною і важливою, тому закликав усіх небайдужих приєднуватись до цієї благодійної справи.    
 
Акція відбудеться в День Незалежності на площі Міцкевича  з 12:00 до 18:00