У Львівській міській раді відбулося громадське слухання з ініціативи мешканців Львова
Новини

 

Основним підсумком  громадського слухання стало, що з 4 серпня 2014 року у Львові працюватиме спільна робоча група  посадовців та представників громадськості над використанням  принципів електронного врядування, публічного звітування та підвищення прозорості у роботі Львівської міської ради. 
 
Громадське слухання провели  з ініціативи  активістів Львова, які на підтримку своєї ініціативи зібрали понад 1300 підписів львів’ян. 
 
Робоча група створена з ініціативи директора департаменту «Адміністрації міського голови» Андрія Москаленка.  Одним із основних завдань робочої групи буде опрацювання зауважень та пропозицій, озвучених на громадському слуханні та спільний пошук шляхів їх реалізації
 
Як зазначила  ініціатор громадського слухання Олеся Дацко:
 
«Ми представники територіальної громади  м. Львова  з ініціювали ці  громадські слухання для того,  щоб у Львівській міській раді  запровадили  звітування депутатського корпусу та виконавчих органів  влади, створити систему публічних електронних звернень до депутатів на їх персональних сторінках  сайту ЛМР, а також  забезпечити  роботу Львівської міської ради прозорою та відкритою».
 
Як  розповів  начальник відділу  громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський:
 
«Зауваження були різними від необхідності затвердження нової редакції Статуту територіальної громади Львова і до таких практичних речей, як встановлення на офіційному сайті Львівської міської ради city-adm.lviv.ua посилання на Інформаційний портал депутатів Львівської міської ради lvivrada.gov.ua, на якому міститься більш повна інформація про діяльність депутатів міської ради. Представники громадськості озвучили вимоги щодо необхідності впровадження системи електронних петицій до Львівської міської ради, які мають мати пріоритет розгляду, за умови збору ініціаторами певної кількості підписів. Важливим зауваженням була вимога оприлюднити на офіційних сторінках депутатів та фракцій міської ради їхні офіційні передвиборчі програми».