Львівська міська рада спрямувала мільйон гривень на фінансування потреб батальйону «Львів» та військової частини Нацгвардії
Новини

 

Депутати Львівської міська ради затвердили ухвалу про спрямування з міського бюджету 1 млн. грн. на потреби батальйону територіальної оборони «Львів» та військової частини № 4114 Національної гвардії України. Про це повідомив голова постійної  депутатської комісії фінансів та планування бюджету Яромир Самагальський.
 
Як пояснив депутат, ухвала передбачає фінансування видатків на доукомплектування військових засобами бронезахисту та необхідним обладнанням.
 
«Фінансування армії з державного бюджету, на жаль, не завжди сповна забезпечує потреби військових. До прикладу, станом на сьогодні військова частина 4114 у Львові забезпечена засобами бронезахисту лише на 30% від потреби. Ухвалою ЛМР передбачено спрямувати з міського бюджету Львова кошти на фінансування військових видатків із придбання бронежилетів та інших спецзасобів, засобів особистої гігієни, наметів, каріматів, спальних мішків, радіостанцій, укомплектування обладнанням для енергозабезпечення особового складу у зоні антитерористичної операції та фінансування забезпечення учасників АТО транспортними витратами», – повідомив Яромир Самагальський.