На IX Міжнародному мото-рок фестивалі «Західний вітер» зберуть кошти для українських військових
Новини

 

До голови постійної депутатської комісії культури, промоції, засобів масової інформації та туризму Львівської міської ради  Ярослава Музичка надійшов лист-прохання  від байкерського клубу LIONS MC посприяти  у організації збору коштів для потреб української армії в зоні АТО на Сході України  на  мото-рок фестивалі «Західний вітер».
 
Як зазначив депутат Львівської міської ради Ярослав Музичко:
 
«25-27 липня 2014 року байкери міста Львова  проведуть фестиваль «Західний вітер», на якому відбудеться збір коштів для потреб української армії, яка перебуває в зоні  АТО на Сході України. Організатори фестивалю звернулися до мене з проханням  посприяти у забезпеченні  волонтерів та передати зібрані кошти  на захист  українській армії.  Цим  листом ми звернулися до Управління молоді та спорту Львівської міської ради, яке погодилось забезпечити для  заходу волонтерів  зі збору коштів.  У такий спосіб байкери міста Львова, зокрема, клуб Lions MC  долучаться до місії підтримки  української армії у важкий для країни час. Усі зібрані кошти на фестивалі «Західний вітер» будуть передані Фундації духовного відродження під керівництвом о. Миляна при Архикафедральному соборі святого Юра  у Львові».
 
Як  розповів президент байкерського  клубу LIONS MC Андрій Мельничук:
 
«Цього року ми проводимо IX  Міжнародний  мото-рок фестиваль «Західний вітер», у якому будуть  брати участь  гості
з-за кордону: Польщі та  Словаччини, а також багато  учасників зі  Сходу України: з  Донецька, Дніпропетровська, Харкова.  Фестиваль триватиме три дні та має на меті об’єднати  Схід і Захід України.  На фестивалі «Західний вітер» львів’яни та гості міста зможуть дізнатися про життя байкерів, а також про мото-рух в Україні. Основним завданням  нашого фестивалю буде збір коштів для українських військових на Сході України».
 
 
 
 
 

Коментарі 

 
0 #1 Юрій Мартинюк 03.09.2014 10:56
Доброго дня, Я навчаюсь у Львівському Національному Аграрному Університеті, і хочу брати активну участь у житті Львова та області, і активно долучатися до ВО Батьківщинна у
Цитувати