«Проведення дострокових виборів - це вимога Революції Гідності», - Любомир Мельничук.
Новини

 

Голова фракції ВО «Свобода» у ЛМР Любомир Мельничук під час сесії міськради зачитав звернення до Верховної Ради України з вимогою вжити заходів для дострокового припинення повноважень парламенту VII скликання.
 
Депутат переконаний, що достроковими виборами президента український народ розпочав процес оновлення влади. 
«Наступним кроком має стати проведення  дострокових виборів Верховної Ради. Україна має обрати новий парламент, здатний ухвалити закони,  які демонтують існуючу олігархічно-корупційну систему влади, дозволять громадянам реально контролювати владу і стати справжніми господарями в своїй державі», - йдеться у зверненні.
Зі слів Любомира Мельничука, проведення дострокових виборів парламенту підтримує абсолютна більшість українців. Це вимога Революції гідності і вона має бути виконана. До того ж, в умовах протистояння російській агресії перевибори Верховної Ради є ключовим завданням для очищення влади від агентів Москви і олігархів, зміцнення національної безпеки та створення сильної проукраїнської депутатської більшості в новому  парламенті.
«Тому, ми звертаємося до Верховної Ради України з вимогою вжити заходів для дострокового припинення повноважень парламенту VII скликання, відповідно до статті 90 Конституції України. Також ми вимагаємо від Верховної Ради України прийняти закон про вибори парламенту за новою виборчою системою  – пропорційною системою з відкритими списками. Це дозволить суттєво посилити вплив громадян на формування персонального складу нового парламенту та мінімізувати корупційні та адміністративні загрози існуючої змішаної виборчої системи», - наголосив депутат.