Військову амуніцію - в зону АТО
Новини

 

Як поінформував депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук, волонтери Центру забезпечення української армії, який діє при Народній самообороні Львівщини, в зону АТО привезли українським військовим нову партію допомоги: 200 касок, 150 бронежилетів, 10 коліматорних прицілів, один тепловізор, 36 тис. порцій супів, 10 т води та інше. 
 
Депутат розповів, що засоби захисту вони купували за кордоном і добровольці по одному перевозили їх через кордон. 
 
«Засоби індивідуального захисту  - це списані речі, але нові, тобто які не були у використанні. Щоб знайти їх на складах в Європі, довелось провести велику роботу. Останню партію італійських бронежилетів купували по 200 євро, а німецькі каски – по 70 євро. Кожну річ на міцність перевіряють військові спеціалісти. Нові речі такого класу коштують у декілька разів дорожче», – сказав Валерій Веремчук.
 
Крім цього, депутат зазначив, що активісти Центру забезпечення спілкуються з усіма військовими частинами, які дислокуються на Львівщині, й отримують від них листи з конкретними потребами для вояків. А розпочав ініціативу зі збору коштів для військових голова Центру військового капеланства Львівської архієпархії УГКЦ, настоятель Гарнізонного храму святих апостолів Петра і Павла о. Степан Сус.