Створення пішохідної зони у центральній частині міста передбачає збільшення кількості парковок, - Петро Адамик
Новини

 

Депутат Львівської міської ради Петро Адамик звернувся до міського голови Львова Андрія Садового з проханням збільшити кількість місць для паркування у місті.
 
Як зауважив депутат, після створення пішохідної зони в центрі Львова, зросла кількість автомобілів, припаркованих в центральній частині міста.
 
 «Після цих змін власники паркують свої автомобілі всюди: на тротуарах, велодоріжках, пішохідних переходах та, навіть, газонах і клумбах. Мабуть, для того, щоб прибрати усі неправильно припарковані автомобілі не вистачить ні техніки, ні людей, які мали б цим займатись. Проте, влада міста сама створює для автомобілістів такі умови, коли вони, практично, не мають де залишити свій автомобіль. У той же час, кількість одиниць якісного та комфортного громадського транспорту також є недостатньою, а велосипедисти можуть почувати себе безпечно лише на кількох дорогах Львова», -  повідомив Петро Адамик.
 
Також міський обранець підкреслив, що для вирішення цієї проблеми потрібен системний підхід. «У грудні 2011 року була прийнята Ухвала Львівської міської ради «Про затвердження Положення про паркування транспортних засобів у м. Львові». Однак, вказаний нормативний акт, в основному, зосередив свою увагу на врегулюванні процедури отримання плати за паркування автомобілів. При цьому взагалі не визначено процедури сприяння потенційним інвесторам».
 
Депутат нагадав, що відповідно до статті 25 Закону України «Про дорожній рух», виконавчі органи міських рад міст, що є адміністративними центрами областей, мають забезпечити розміщення, обладнання та функціонування в межах міст майданчиків для паркування, кількість місць для паркування на яких має становити не менш як 5 відсотків від кількості населення. 
 
«Відповідно, для Львова необхідна кількість місць для паркування автомобілів складає близько 37000. Проте, зі слів заступника начальника управління транспорту та зв’язку ЛМР, на сьогодні у місті передбачено лише 6514», -  Петро Адамик.
Зважаючи на це, депутат просить міського голову вжити усіх можливих заходів для приведення у відповідність до вимог чинного законодавства України кількість місць для паркування автомобілів у максимально короткі строки.
 
Серед іншого, Петро Адамик звертається з проханням внести відповідні зміни до Концепції створення впорядкованих пішохідних та паркувальних зон у центральній частині Львова, а також інших локальних актів, що регулюють зазначене питання.
 
 
 

Коментарі 

 
+2 #1 Христина 09.07.2014 09:21
Люди мяко кажучи не думають головою. Перед тим, як робити пішохідні зони і забороняти паркінг, спочатку би подумали про те, де люди мають паркуватись. Міська Рада дає розпорядження різати гуму на колесах, а дибіли, які їздять на трамваях ходять і виконують ті розпорядження. Подумали б де людям паркуватись, які проживають в центральній зоні, а не різали колеса.
Цитувати