Небесна сотня білих журавлів
Новини

 

У Львівській міській раді відбулась презентація пісні «Ангели Майдану», яку написали поет Богдан Пісний та композитор Павло Дворський. Під час пре-конференції депутат ЛМР та громадський діяч  Роман Грицевич зауважив, що пан Богдан - це митець, який заслуговує на велику увагу, позаяк є унікальною людиною і талановитим поетом. 
 
Богдан Пісний розповів, що вірші він почав писати 7 років тому після клінічної смерті. 
 
«Після цього уві сні я побачив Матір Божу, яка звернулась до мене з проханням писати вірші. Я був дуже здивований, бо до того ніколи цього не робив. Але взяв ручку, помолився і написав свій перший вірш «Дорога до Бога», - поділився спогадами автор. 
Окрім поетичної творчості, Богдан Пісний займається громадською роботою, є директором Львівської філії Європейського університету, кандидатом економічних наук.
 
Зі слів поета, з часу появи першого вірша, написано понад три тисячі віршів, видано десять збірок, серед яких - «Дорога до Бога», «Нехай святиться ім'я твоє», «Світло істини», «Рушники на стіні», «Чому веселка кольорова», «Катрени мудрості моєї», «Перевесла долі».
Як розповів митець, він не міг залишатись байдужим під час трагічних подій на Майдані.
У день прощання із загиблими майданівцями, він написав вірш «Ангели Майдану». Згодом Павло Дворський поклав його на музику і виконав, а Микола Княжицький відзняв кліп на пісню.
 
«Небесна сотня білих журавлів,
Душа яких летить під небесами.
Ніхто із вас вмирати не хотів,
Хай вічна пам'ять лишиться за вами».
 
Богдан Пісний вважає, що без чіткої ідеології незалежної України  неможливо виростити високодуховне підростаюче покоління, адже ідея має рухати людиною, а не матеріальні блага та споживацтво. 
 
Поет пообіцяв, що незабаром світ побачить нова збірка під однойменною назвою «Ангели Майдану».