Життя поділилось на «до війни і після»
Новини

 

У Львівському військовому госпіталі проходить лікування вояк Володимир Буланов з Новоград-Волинської 30 механізованої бригади. У боях під Рубіжним  Луганської області він отримав важке поранення ноги. Для того, щоб врятувати життя бійцеві, лікарі були змушені ампутувати її, спочатку до коліна, а потім і вище. 
 
Зараз чоловік пересувається на милицях і думає про те, яким буде його подальше життя? Адже працювати трактористом чи кранівником як раніше - більше не зможе. Володимира відвідують численні волонтери, а одна благодійна організація пообіцяла придбати протез для ноги. Чоловік трохи ніяковіє від такої уваги до себе і найбільше мріє повернутись додому, до родини. У госпіталі разом з Булановим лікуються й інші бійці, які після одужання знову хочуть повернутись на передову. А Володимир розуміє, що для нього війна уже закінчилась. 
 
Про себе Володимир розповів, що родом він із Тульської області, але уже більше 20 років проживає в Україні. У місті Малин на Житомирщині  на тата чекає троє дітей та дружина. 
 
Допомогти Володимиру можна, відвідавши його у госпіталі за адресою: Львів, вул. Личаківська, 26, травматологія, 7 палата.
Або зателефонувавши за тел. 275-95-00; 254-60-41.