Остап Іваськевич нагадав забудовникам про їх обов’язок будувати дитячі майданчики
Новини

 

Депутат Львівської міської ради Остап Іваськевич звернувся до міського голови Андрія Садового з проханням перевірити виконання деякими забудовниками зобов’язань щодо облаштування благоустрою новозбудованих будинків. 
 
Зі слів депутата, у Львові під час будівництва багатоквартирних житлових будинків забудовник зобов’язаний облаштувати благоустрій цих будинків. Зокрема, компанія-забудовник повинна встановити у подвір’ї будинку дитячий спортивно-ігровий майданчик. 
 
Як зазначив Остап Іваськевич, на жаль, більшість забудовників ігнорують  цю вимогу і здають будинки в експлуатацію, не облаштовуючи благоустрій. «Зрештою, вже за декілька місяців після заселення будинку мешканці починають звертатись до органів міської влади з проханням встановити дитячі майданчики» -  зауважив міський обранець. 
 
У зв’язку з цим, депутат ЛМР просить створити тимчасову групу, яка дослідить цю проблему і напрацює ухвалу, що регулюватиме обов’язковість для забудовників виконання зобов’язань щодо  облаштування благоустрою новозбудованих будинків.