У Вроцлаві львівські депутати та працівники управління "Секретаріат ради" взяли участь у святковому марші у вишиванках
Новини

Делегація депутатів Львівської міської ради від ВО «Свобода» та працівники управління "Секретаріат ради" взяли участь у святковому марші у вишиванках у м. Вроцлав (Польща). Хід відбувся під час VII Фестивалю національних та етнічних меншин «Калейдоскоп культур». Українська діаспора продемонструвала полякам національні  костюми,  заспівала українських народних та сучасних пісень, а українські  козаки відтворили бій  на шаблях. Про це розповів депутат Львівської міської ради, голова делегації  Іван Гринда. 

Виступаючи на фестивалі,  депутат зазначив:  «Мені було дуже приємно приїхати  на запрошення голови об’єднання  українців Ігоря Саламона та української діаспори у Вроцлаві на VII Фестиваль національних та етнічних меншин «Калейдоскоп культур». Фестиваль  вразив колоритом, енергетикою. Дух української культури був відчутний не лише на фестивалі, а й  панував у  всьому місті. Українська діаспора – найактивніша, найчисельніша та наснажує на подальшу співпрацю. Також висловлюю щиру подяку польським побратимам та нашій громаді за підтримку під час революційних подій на Майдані».

Своїми враженнями від поїздки до міста Вроцлав поділився також депутат Львівської міської ради ВО «Свобода» Сергій Подолинний:
 
«У  місті Вроцлав навчається 700 студентів з України. Українська громада є однією з найактивніших  у місті.  Ще хочу наголосити, що три  роки тому  разом з делегацією  депутатського корпусу Львівської міської ради,  я перебував у Вроцлаві. Місто дуже змінилося, за короткі терміни відремонтована величезна кількість споруд  та доріг». 
 
VII Фестиваль національних  та етнічних меншин «Калейдоскоп культур» відбувся на високому рівні. Фестиваль  пройшов на Слодовому острові, де були представлені культури  національних меншин, етнічних груп, які живуть у місті  Вроцлав.
 
Депутат Львівської міської ради Орест Кіцера зауважив: 
 
 «Українська діаспора Вроцлава дружня та велика за чисельністю. Діаспора Вроцлава засуджує дії Росії щодо України.  Для мене приємно, що українська діаспора Вроцлава прагне бачити Україну в Європі».