Під час засідання депутат Львівської міської ради Валерій Веремчук зачитав звернення до послів Республік Польща, Словаччина, Угорщина, Румунія в Україні.
Новини

 

Подаємо повнотекстово звернення:
 
 
Вельмишановні панове посли!
 
Звертаємося до Вас із проханням  підтримати й надати можливу допомогу для спрощення процедури вивезення з країн Європейського Союзу засобів індивідуального захисту, які потрібні українським військовим, що ведуть у рамках Антитерористичної Операції боротьбу проти груп терористів і озброєного криміналітету в Донецькій та Луганській областях України. 
 
Внаслідок свідомого розвалу всіх державних структур, у тому числі армії і міліції, режимом узурпатора Віктора Януковича, українські військовослужбовці, які намагаються захистити безпеку та життя мільйонів громадян на Донбасі, не мають нині часто необхідного. Процедури державних закупівель амуніції для війська та міліції тривалі та вкрай неефективні, а засоби потрібні воякам негайно. Львівські активісти, які вже багато років виступають у рамках громадянського суспільства за інтеграцію України до складу ЄС та європейських безпекових структур, намагаються за власні кошти та за підтримки ініціативних громадян  принаймні частково компенсувати їх брак. 
 
Діючи в рамках законодавства ЄС і правил Шенгенської зони, львів’яни переправляють легально придбані в країнах ЄС засоби індивідуального захисту (шоломи, бронежилети тощо) з окремими особами, які перетинають державний кордон. Часто це викликає надмірно ретельний контроль з боку прикордонників і митників Ваших країн і підвищену увагу до таких активістів.
 
Просимо Вашої підтримки та допомоги в спрощенні процедури перевезення з ваших країн засобів індивідуального захисту та їх транспортування для учасників Антитерористичної Операції в Україну.