Юрій Мартинюк: «Першочергове завдання – подолання корупції в українській армії»
Новини

 

Корупція в Збройних Силах України на управлінських щаблях, некомпетентність та нерішучість керівництва  - це головні причини прорахунків в антитерористичній операції на Сході України. 
 
Таку думку висловив представник «Самооборони Львівщини», депутат Львівської міської ради від партії УДАР Юрій Мартинюк в прямому ефірі програми «Політична шахівниця», ТРК «Львів».
 
Депутат наголосив, що у війську служать генерали, які  працювали при всіх режимах і нічого корисного для армії не зробили.   
«Ми бачили яскравий приклад бойового генерала Кульчицького, який загинув при виконанні завдання. Це людина, яка мала високий рівень патріотизму та професійності, яка була разом із своїми солдатами на передовій. Таких людей зараз, як ніколи, потребує українське військо», - підкреслив Юрій Мартинюк. 
 
На думку самооборонівця, неприпустимою є ситуація, коли війна триває уже сьогодні, а чиновники Міноборони мають намір закупити за тендерами засоби індивідуального захисту тільки в липні. Це банальні речі, які не піддаються логіці і здоровому глузду. 
 
Крім того, на переконання Юрія Мартинюка, потрібно відпрацювати соціальний захист військових, яких мобілізують у військо. Відтак, депутат пропонує називати речі своїми іменами – сьогодні йде війна, яку не зрозуміло для чого завуалювали під назву «Антитерористична операція». 
«Влада нарешті має усвідомити це, взяти на себе відповідальність і визнати так звану антитерористичну операцію бойовими діями. Це, звісно, буде тягнути за собою і відповідні соціальні гарантії для тих, хто бере в них участь».
 
Додамо, що активісти ГО «Самооборона Львівщини» передали бійцям нещодавно створеного батальйону «Львів» військові шоломи. До цієї акції долучилось понад 300 добровольців.