У магазинах зброї підвищились ціни на військову амуніцію
Новини

 

Депутат Львівської міської ради Остап Іваськевич ініціює створення спеціальної депутатської комісії для перевірки функціонування магазинів зброї у Львові.
 
Зі слів депутата, до нього звернулись військовослужбовці, які розповіли про суттєве підвищення цін на військову амуніцію у спеціалізованих магазинах. 
 
«У час, коли країна перебуває в стані неоголошеної війни, коли українська армія відчуває брак військової амуніції, особливо бронежилетів, а деякі бійці змушені самі їх докуповувати, окремі магазини почали безпідставно піднімати ціни на них»,  - зауважив міський обранець.
На думку Остапа Іваськевича, ця ситуація є неприпустимою і аморальною, тому він ініціює створення депутатської комісії, яка б перевірила складову ціни, а також чи немає спекуляції на ринку товарів, які конче необхідні зараз військовим. 
 
Як зауважив депутат, до складу спеціальної комісії мали б увійти члени постійної депутатської комісії бюджету, аудиту і контролю та антимонопольного комітету. У першочергових планах - моніторинг і аудит товарів вітчизняного виробництва у спеціалізованих магазинах зброї та військової амуніції.