У Львівській міськраді вкотре обговорили детальний план Збоїщ
Новини

У Львівській міській раді відбулись громадські слухання проекту внесення змін до детального плану території «Збоїща».
Як повідомив Орест Файфурка, в.о. начальника відділу громадського партнерства ЛМР, детальний план даної території уже пройшов процедуру громадських слухань в березні 2013 року. Згідно з планом, охоплено територію площею 22, 6 га. Переважна частина цієї території зайнята садибною забудовою,  а  у південно-східній частині  сформований квартал 5,9,10-поверхової забудови. Детальний план території «Збоїщ» передбачає покращення інфраструктури цього району та його благоустрій. 
Зі слів Петра Крупи, головного архітектора проекту, ДП ДІМП «Містопроект», мета внесення змін до детального плану – уточнення рішень для врахування інтересів обслуговуючих кооперативів «Будівельник 1» та «Медик Новий». 
Серед інших змін пропонуються уточнення в кварталі К-1 (територія 10,0га), яка включає ділянку обслуговуючого кооперативу «Будівельник-1» та прилеглі ділянки, які потребували перепланування. До них відноситься територія, зарезервована під загальноосвітню школу для кварталу К-1, яка згідно з попереднім рішенням частково займала ділянку кооперативу та внутрішньо мікрорайонний парк. 
Зміни внесені також у конфігурацію ділянки, зарезервованої для загальноосвітньої школи.
Нагадаємо, подавати пропозиції щодо удосконалення детального плану території «Збоїща» можна до 30 травня 2014 року.