Іван Лещишин вимагає припинити незаконну забудову скверу на Сихові
Новини

Депутат Львівської міської ради Іван Лещишин вимагає перегляду усіх рішень, які стали підставою для початку будівельних робіт торгового центру на території скверу і відпочинкової зони у мікрорайоні "Санта-Барбара". Відповідний депутатський запит Іван Лещишин подав під час пленарного засідання Львівської міської ради.
Зі слів депутата, минулого тижня забудовники вмонтували дерев'яні стовпи, якими мали намір захопити увесь периметр скверу. Однак громада Сихова виступили категорично проти будівництва торгового центру і не дозволила продовжити будь-які роботи. 
"Ще на початку 2010 року було ухвалене рішення щодо надання дозволу на проектування та будівництво торгового комплексу на місці скверу. Уже в липні того ж року департамент містобудування ЛМР висунув містобудівні умови та видав обмеження на забудову. На підставі цих дозволів, держархбудконтроль видав декларацію, тоді ж районна адміністрація дала дозвіл на проведення робіт і упорядкування будівельного майданчика. Очевидно, що ми спільно з громадою оскаржуватимемо усі ці рішення", – зазначив Іван Лещишин.
Депутат наголосив, що цей сквер – це єдина відпочинкова площа в мікрорайоні "Санта-Барбара", де люди можуть прогулятись. Окрім цього, оскільки він розташований відразу навпроти школи, де діти катаються на роликах та велосипедах, то боротьба з незаконними забудовниками триватиме.
 "Звертаюся до обласної прокуратури, держархбудконтролю і, зокрема, до департаменту містобудування ЛМР, який видав містобудівні умови на забудову скверу, щодо вжиття заходів для невідкладного перегляду правомірності усіх рішень, які стали підставою для забудови скверу на просп. Червоної Калини", – повідомив Іван Лещишин.