Депутат Львівської міської ради Іван Лещишин вимагає не допустити незаконної забудови на Сихові
Новини

 

Депутат Львівської міської ради Іван Лещишин та численна кількість мешканців Сихова, виступили категорично проти будівництва торгового центру на території скверу і відпочинкової зони у мікрорайоні «Санта-Барбара». Тепер свободівець вимагає перегляду усіх рішень, які стали підставою для початку будівельних робіт. 
 
Як заявив депутат, минулого тижня забудовники вмонтували дерев’яні стовпи, якими мали намір захопити увесь периметр скверу. Натомість, підкріпившись громадою, разом вони не дозволили продовження будь-яких робіт.
 
«Ще на початку 2010 року було ухвалене рішення щодо надання дозволу на проектування та будівництво торгового комплексу на місці скверу. Після цього вже в липні того ж року департамент містобудування ЛМР видав містобудівні умови та обмеження на забудову. На підставі цих дозволів, держархбудконтроль видав декларацію, тоді й районна адміністрація дала дозвіл на проведення робіт і упорядкування будівельного майданчика. Очевидно, що ми спільно з громадою оспорюватимемо усі ці рішення» - зазначив  депутат.
 
Депутат наголосив, що оскільки, цей сквер - єдина відпочинкова площа в мікрорайоні «Санта-Барбара», де люди можуть прогулятись, а також він розташований одразу навпроти школи, де діти катаються на роликах та велосипедах, боротьба з незаконними забудовниками триватиме:
 
«Звертаюся до обласної прокуратури, держархбудконтролю і , зокрема, до департаменту містобудування ЛМР, який видав містобудівні умови на забудову скверу, щодо вжиття заходів для невідкладного перегляду правомірності усіх  рішень, які стали підставою для забудови скверу на пр. Червоної Калини» - повідомив  депутат Львівської міської ради Іван Лещишин