Звіт перед виборцями за 2013 рік
Новини

 

Дорогі львів’яни!
 
Минув ще один рік моєї депутатської роботи. Це був важкий період. 2013 рік виявився, мабуть, найскладнішим та найвідповідальнішим для нашої держави за всі роки незалежності. Звичайно, це не могло не позначитися на житті нашого міста. 
 
Та, попри все, я намагався старанно та добросовісно виконувати свої депутатські обов’язки. Адже розумію свою відповідальність перед вами і хочу зробити якомога більше для Львова та його мешканців.
 
Хочу нагадати, що у червні 2013 року наша фракція «Фронт змін» у Львівській міській раді змінила назву на фракція ВО «Батьківщина». Це пов’язано з об’єднанням декількох опозиційних політичних партій (серед яких і ПП «Фронт змін») в одну – ВО «Батьківщина».
 
 Отож, у 2013 році зроблено чимало. Перш за все, на початку 2013 року мені, спільно з колегами по фракції, вдалося захистити ринок товарів народного промислу «Вернісаж», котрий влада, тобто виконавчі органи ЛМР, вкотре намагалися перенести з центру міста. На його місці планували збудувати черговий готель або ресторан. Натомість улюблений серед туристів ринок, що вже фактично є візитною карткою Львова планувалося перенести за межі центру міста. На щастя, ми змогли зупинити цей процес.
 
Завдяки моїм зверненням набула розголосу одна з найбільш болючих тем нашого міста – масові вбивства собак та жорстоке поводження з тваринами в ЛКП «Лев». За сприяння природоохоронних громадських організацій і журналістів ми отримали відео-докази про жорстокі вбивства безпритульних тварин у цьому комунальному підприємстві, викрадення домашніх тварин, виявили факти корупційних правопорушень за участі ЛКП «Лев». Директора підприємства, чиї дії спровокували всі зазначені правопорушення, було звільнено. Крім того, після низки клопотань мені вдалося домогтися передбачення у міському бюджеті на 2014 рік збільшення фінансування для утримання безпритульних собак у ЛКП «Лев», для закупівлі медпрепаратів та ремонту приміщень, в яких утримуються тварини. 
 
Після тривалих переговорів та переписок з місцевою владою на 2014 рік нарешті передбачено ремонт покрівлі будинку № 5 на вул. В.Великого. Ще у 2011 році покрівля була пошкоджена внаслідок незаконної спроби здійснити надбудову на цьому будинку. Будівництво тоді нам вдалося зупинити, проте горе-забудовник так і не усунув завдані ним пошкодження і покрівля тривалий час протікала. Нарешті, цього року у будинку № 5 на вул. Володимира Великого буде капітально відремонтована покрівля.
 
Дуже принциповим для мене є питання ремонту квартальної каналізаційної мережі біля будинків № 7, 8, 9 на вул. Лазаренка. Ця каналізаційна мережа знаходиться в аварійному стані та потребує негайного ремонту. Через несправність каналізаційного колектора по вул. Стрийській і Слов’янській вже декілька років поспіль стічні води потрапляють в грунт, а не в каналізаційний колодязь, каналізаційні стоки затоплюють підвали будинків. Зазначені каналізаційні мережі не перебувають на балансі ЛКП «Львівводоканал», оскільки залишилися «безгосподарними» після того, як будинки були передані громаді міста. Тому підприємство не планує проводити ремонтні роботи мережі. Та, попри це, мешканці справно сплачують Львівводоканалу кошти за обслуговування каналізації. Я зроблю все можливе, щоб все таки допомогти мешканцям вирішити цю комунальну проблему. Не можна допустити, щоб влада знову залишила людей напризволяще. 
 
Наприкінці року ми всі занурилися у боротьбу з кримінальним режимом, щоб відстояти власну свободу, честь і гідність. Нам вдалося звільнити країну від негідників, які керували нею впродовж років, проте боротьба за вільну і справедливу державу ще триває. Кожен з нас на своєму місці у міру своїх можливостей має будувати таку Україну, за яку ми всі разом стояли на Майдані.