На травневі свята Самооборона патрулюватиме вулиці спільно із правоохоронцями
Новини

 

З метою недопущення провокацій під час травневих свят, до патрулювання вулиць Львова вкотре долучаться громадські активісти місцевої Самооборони. Про це повідомив депутат Львівської міської ради, заступник керівника Самооборони м. Львова Юрій Мартинюк.

«Вчора ми разом з представниками інших громадських організацій були в обласному управлінні міліції, де представляли першого заступника керівника- полковника Сергія Вучкана. Наша організація запропонувала свою допомогу, щоб запобігти у Львові можливим провокаціям 28 квітня – у день вшанування дивізії «Галичина», а також під час подій 1 та 9 травня.  Я вважаю, у ці дні для підтримання правопорядку в місті мають бути залучені усі небайдужі мешканці», - сказав Юрій Мартинюк.

З його слів, на Великдень та «обливаний понеділок» Самооброна Львова активно співпрацювала з органами внутрішніх справ щодо забезпечення громадського правопорядку у місті. Добровольці патрулювали центральні вулиці міста та Шевченківський гай.

«Наше патрулювання вулиць почалось ще з часів подій на Майдані. Разом з іншими громадськими активістами нам вдалось втримати ситуацію під контролем. Крім цього, зараз міліція запрошує самооборонівців до співпраці під час спортивних заходів, футбольних матчів та нічних чергувань», - зазначив депутат. 

Водночас Юрій Мартинюк заперечив факт нібито використання електрошокера щодо мешканців Львова, які  обливали перехожих  під час «обливаного понеділка».

«Наскільки мені відомо, факту застосування електрошокеру не було зафіксовано в міліції. А те, що на фотографіях хлопці мають в руках щось схоже на спецзасоби, то це не означає, що  вони їх застосовували», - зауважив Юрій Мартинюк.