У Львові постане пам’ятник Небесній сотні
Новини

 

 

Як повідомив голова постійної депутатської  комісії культури, промоції, ЗМІ та туризму Ярослав Музичко, на адресу  комісії надійшло звернення від Львівської обласної ради. Постійна комісія з питань культури, історико-культурної спадщини, духовного відродження та засобів масової інформації ЛОР звернулась з проханням розглянути звернення ГПО «Український чин» щодо можливості спорудження  у Львові монументального пам’ятника «Небесна сотня».
 
Зі слів Ярослава Музичка, комісія культури ініціюватиме створення організаційного комітету  для реалізації цієї ідеї.
 
«З огляду на довготривалий та досить складний шлях погодження на встановлення пам’ятника, я вважаю, що потрібно якнайшвидше створити організаційний комітет. У нього мають увійти культурні діячі, архітектори, керівники відповідних структур. Першочергове завдання - оголошення конкурсу на визначення кращого пам’ятника «Небесна сотня». Це дуже відповідальна справа, тож потрібно дуже ретельно вивчити усі проекти і знайти саме той, який гармонійно вписуватиметься в архітектуру міста», - зауважив депутат ЛМР.
 
Крім цього, Ярослав Музичко додав, що до обрання кращого проекту долучиться громадськість. На обговорення буде винесено ряд робіт, а голосування за них відбуватиметься у соцмережах та на сайті міськради.
 
Водночас попередньо потрібно буде вирішити, з яких джерел фінансуватиметься побудова пам’ятника та визначити місце його розташування.