У порядку денному сесії міської ради бюджетні питання та затвердження програм соціально-культурного розвитку міста
Новини

 

Під час сесії Львівської міської ради депутати розглянуть зміни до бюджету міста. Як повідомив голова комісії фінансів та планування бюджету Яромир Самагальський, внесення змін до міського бюджету зумовлений секвестром бюджету у Києві. Тобто пропорційним скороченням видатків з усіх статей бюджету (крім захищених). З огляду на це, депутати міськради повинні також відкорегувати міський бюджет. Окрім цього, на сесії затвердять перелік об’єктів, видатки на які у 2014 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова. 
 
Також на розгляд міських обранців пропонується ухвала про погодження меж пам’ятки садово-паркового мистецтва місцевого значення Львівського центрального парку культури і відпочинку ім. Б.Хмельницького та надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок на місцевості.
 
В ухвалі пропонується погодити межі земельної ділянки Львівського ЦПКВ ім. Б. Хмельницького орієнтовною площею 27,1047 га, обмеженої вул. Д. Вітовського, вул. Зарицьких, вул. Стрийською і  вул. Гвардійською.
 
На затвердження міським обранцям також пропонується кілька програм. Зокрема,   «Міська програма поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2014-2018 роки». Головною метою Міської програми є «комплексне розв’язання проблем у сфері охорони праці, формування сучасного безпечного та здорового виробничого середовища, мінімізація ризиків виробничого травматизму, професійних захворювань і аварій на виробництві». 
 
Ще одна програма - «Програма соціально-економічного та культурного розвитку м. Львова на 2014-2016 роки» покликана сприяти створенню соціально-економічних умов для ефективного розвитку і впровадження сучасних екологічно чистих, енерго- та ресурсозберігаючих технологій. 
А «Програма організації підтримки і реалізації стратегічних ініціатив та підготовки проектів розвитку міста Львова на 2014-2016 роки» передбачає  проведення досліджень, у тому числі маркетингових та соціологічних, для визначення громадської думки, перспектив розвитку міста у цілому та окремих його галузей та багато іншого. 
 
Ще одним важливим питанням  є  створення госпрозрахункових відділень стоматологічної допомоги дорослому населенню м.Львова, яке вимагають започаткувати стоматологи Львова.
 
Дана ухвала передбачає розробку та подання на затвердження у встановленому порядку калькуляцію граничних цін на стоматологічні послуги, які будуть надавати комунальні міські стоматологічні поліклініки Львова.
 
Загалом, у порядку денному сесії 162 питань та пункт «Різне».