Любомир Мельничук: «Львів’яни мають отримати належну компенсацію за своє майно, відчужене для суспільних потреб»
Новини

 

З ініціативи фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді до ухвали про викуп об’єктів нерухомості, що підлягають знесенню для будівництва трамвайної колії на Сихів, внесено зміни. Зокрема, з документу вилучили прізвища львів’ян-власників нерухомості, оскільки депутатському корпусу не надали документального підтвердження про досягнення компромісу. Про це повідомив заступник голови фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді Любомир Мельничук.
 
За словами націоналіста, на колегії під час обговорення проекту ухвали, депутати зажадали надати документальне підтвердження про досягнення компромісу за підписами львів’ян-власників об’єктів нерухомого майна, що підлягають викупу.
 
«Ми розуміємо важливість спорудження трамвайної колії на Сихів. Водночас наше завдання – гарантувати дотримання інтересів львів’ян, чию власність мають викупити для суспільних потреб. Люди мають отримати справедливу компенсацію за своє майно. Виконавчі органи влади повинні бути партнерами для громади, а не рейдерами», – зазначив Любомир Мельничук.