Депутат ініціює створення Охоронно-Патрульної Служби
Новини

 

Під час сесії Львівської міської ради депутат Богдан Панкевич подав депутатський запит щодо створення у місті Львові Охоронно-Патрульної Служби міста. Дане звернення підготоване ГО «Українська Галицька Асамблея» на  вимогу мешканців, стурбованих безпекою міста Львова. 
    
У своєму запиті міський обранець нагадує, що на даний час ми спостерігаємо постійну ескалацію напруження в Україні, спричинену диверсіями та провокаціями з боку спецслужб Російської Федерації. В АР Крим відбулась збройна інтервенція російської армії, а східні і південні області потерпають від масових провокацій, кримінальних злочинів і навіть вбивств патріотично налаштованих громадян. Реакція світової спільноти на дії Росії не вселяє оптимізму.
 
У зв’язку з цим, Богдан Панкевич вважає, що нашому регіону і місту Львову зокрема також може загрожувати реальна небезпека. 
«Невідкладно потрібно підсилити постійну охорону стратегічно важливих об’єктів життєзабезпечення Львова для попередження можливих диверсій та терактів», - зазначив депутат.
 
На думку Богдана Панкевича, необхідно залучити громадян до охорони даних об’єктів шляхом негайного створення Охоронно-Патрульної Служби міста. Окрім цього депутат просить негайно прийняти відповідне рішення про створення Охоронно-Патрульної Служби міста та призначити організаційний комітет для швидкого налагодження її діяльності.
 
Разом із запитом Богдан Панкевич передав до управління «Секретаріат ради» проект створення і регламенту діяльності такої охоронної структури.