Про порядок денний
Новини

 


Під час пленарного засідання 14-ї сесії Львівської міської ради першочергово депутати планують розглянути блок фінансових питань, що стосуються функціонування міського бюджету. Перше питання у порядку денному - звіт про виконання міського бюджету м. Львова за 2013 рік, який доповідатиме директор департаменту фінансової політики Львівської міської ради Олег Іщук.
 
Наступне важливе питання – бюджет розвитку міста. Зокрема,  міські обранці повинні затвердити деякі важливі програми на 2014 рік. Наприклад, перелік об’єктів, видатки на які у 2014 році будуть проводитись за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету Львова, а також схвалити Програму здійснення Львівською міською радою внесків до статутних капіталів комунальних підприємств, установ та організацій.
 
Серед іншого, міські обранці мають розглянути ряд ухвал, спрямованих на розвиток економіки та культури міста. Зокрема,  програму сприяння розвитку підприємництва у Львові на 2014-2016 роки ,яка спрямована на місцевий економічний розвиток, партнерство влади, громади та бізнесу через стимулювання інвестицій, створення нових робочих місць.
 
Програма розвитку індустрії ділової гостинності передбачає розвиток  індустрії ділової гостинності, відомої також під назвою “діловий туризм“ або “конференц-туризм“. 
 
Надзвичайно важливою є комплексна муніципальна програма поводження з відходами побутового електронного та електричного  устаткування у Львові на 2014-2017 роки, яка покликана розв’язати проблему поводження з відходами електронного та електричного обладнання у місті Львові. Реалізація цієї Програми передбачає створення цілісної системи  вирішення економічних, екологічних та соціальних завдань, що дасть змогу зменшити обсяги захоронення відходів побутового електронного та електричного обладнання.
 
Як завжди, у порядку денному сесії є господарські питання у житлово-комунальній та земельній сферах. Загалом, у порядку денному сесії 206 питань та пункт «різне».