Центр Львова поступово стане повністю пішохідним
Новини

 

Створення пішохідних зон та облаштування нових автостоянок у центральній частині міста Львова обговорили під час громадських слухань у Львівській міській раді, які вперше відбулись в режимі онлайн. Про це повідомив начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський. 
 
 «Не завжди люди мають змогу взяти участь в обговоренні, навіть якщо тема громадського слухання їх цікавить. Тому онлайн-трансляція є давно назрілим та необхідним кроком. Така практика здійснюватиметься і надалі», -  зазначив начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» Юрій Лукашевський.  Трансляцію можна переглянути на сайті https://razom-tv.com.ua/online.
 
За словами Петра Крупа, головного архітектора проекту ДП ДІМП «Містопроект»,  схема організації руху транспорту і пішоходів в центральній частині  Львова була розроблена ще 1998 року, але з того часу відбулись значні соціально-культурні зміни в житті міста. Зокрема, збільшилась кількість туристів та авто. Тому назріла потреба якомога швидше розвантажити центральну частину міста від транспорту та створити  пішохідні зони. За його словами, проект внесення змін обмежений вулицями Підвальною, пл. Соборною, пл. Галицькою, пр. Свободи, вул. Торговою, вул. Князя Осмомисла та вул. Івана Гонти.  
 
Олег Шмідт, радник міського голови з питань інфраструктури міста запропонував влаштувати пішохідну зону за пам’ятником Міцкевичу.
 «Комплекс пам’ятника не зміниться. Пропонується до пішохідної зони старої частини міста долучити площу Міцкевича, транспортний рух дозволити з одної сторони площі, а рух по проспекті залишити без змін. Проте кількість  паркомісць  на пл.Міцкевича  зменшиться з 50 до 26», – розповів Олег Шмідт.