«Рішення щодо підняття тарифів на проїзд транспорт має приймати громада» - депутат ЛМР Іван Гринда
Новини

 

Львівська обласна організація роботодавців автомобільного транспорту «УКРАВТОТРАНС –ЛЬВІВ» звернулася із листом  до голови постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку ЛМР Івана Гринди, терміново прийняти рішення і погодити вартість перевезення  пасажирів автомобільним транспортом з врахуванням соціальної і економічної складової, щоб частково було враховано соціальний і фінансовий стан наших громадян та фінансово-економічний стан автотранспортних підприємств.
Як зазначив голова голови постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку ЛМР Івана Гринда:
 
«До мене, як до  голови постійної депутатської комісії інженерного господарства, транспорту і зв’язку ЛМР звернулися перевізники щодо підняття тарифу на перевезення пасажирів. Зважаючи на те, що питання зміни тарифів на перевезення перебуває у виключній компетенції виконавчого комітету ЛМР, я звернувся до міського голови з вимогою розглянути дане питання спільно з громадою та перевізниками. На мою думку повинні відбутися громадські слухання на яких керівники підприємств   мають пояснити ситуацію стовно підняття тарифів, а  також спитати думку громади міста Львова. Такі важливі рішення для життєдіяльності міста мають відбуватися прозоро та відкрито, а не кулуарно.