Звернення до байкерів України!
Новини

 

 Байкери України! Вільні, сміливі, мужні!
 
Сьогодні нашій волі загрожує небезпека! На нашу Богом дану землю, Україну, прийшов загарбник. Скажені пси в жилетках з російським маркування та із зброєю в руках роз’їжджають територією  нашої Батьківщини. Вони намагаються диктувати нам як жити на рідній землі. Вони заполонили міста Півдня та Сходу України, виставили свої блок пости. Для кожного байкера  існує  закон честі – кожен з нас має свою територію якою опікується, не зазіхаючи на чужу. А «Ночние волкі» приїхали на НАШУ землю і уявляють собі, що це вже їхня територія.
 
Не можна у такий час мовчки споглядати за цим. Закликаю всю байкерську спільноту оголосити поза байкерським законом Хірурга Залдостанова, який плюнув усім нам в обличчя.
 
Сьогодні вони в Криму, завтра вони поїдуть на Київ, до нас до дому, аби окопувати нашу територію, брати участь в сепаратиських програмах і роздавати свої жилети, щоб усі в майбутньому стали «Ночнимі волкамі».
 
Брати! Не дамо скаженим псам захоплювати нашу територію, об’єднаємося і поженемо загарбників з нашої землі!
 
Байкер з Галичини Геник (він же депутат Львівської міської ради Євген Білінський)
 
Довідка. 
«Української правда» від  30 січня 2014 – «Друг Путіна "Хірург" вивів байкерів на барикади».
 
Лідер байкерського клубу "Нічні вовки" Олександр "Хірург" Залдостанов розповів, що його колеги патрулюють вулиці на Півдні і Сході України, щоб не пустити "канібалів" з Києва.
 
Як розповів "Хірург", байкери взялися "охороняти українські міста від радикалів і провокаторів".
Як відомо, "Хірург" є давнім другом президента Росії Володимира Путіна. Саме з ним Путін катався 4 години на мотоциклі, поки його чекав на зустріч президент Віктор Янукович.
 
Посилання за інформацією: https://www.youtube.com/watch?v=k0a7QvCjWig