Під час засідання постійної комісії комунального майна та власності ЛМР депутати розглянули звернення парафіян храму свв. Ольги і Єлизавети УГКЦ про продовження терміну оренди.
Новини

 

Під час засідання постійної комісії комунального майна та власності ЛМР депутати розглянули звернення парафіян храму свв. Ольги і Єлизавети УГКЦ про продовження терміну оренди. Як повідомив голова комісії Роман Плахтій, біля храму діє Центр молодіжного дозвілля, і це приміщення потребує ремонту та капіталовкладень. Саме тому передбачається внесення змін до ухвали міської ради від 30.05.2013 року № 2339, згідно яких релігійній громаді надаються в оренду нежитлові приміщення площею 143, 0 кв.м. на вул. Залізничній, 12 терміном на 25 років для Центру молодіжного дозвілля.   
 
Серед іншого, депутати розглянули звернення директора Львівського історичного музею Б. Чайковського з проханням збільшення строків оренди на 10 років нежитлових приміщень у зв’язку із запланованими ремонтними роботами за адресою пл. Ринок, 5. Продовження оренди дасть змогу отримати державне фінансування на встановлення котельні.
 
Окрім цього, члени комісії погодили проект ухвали про надання Львівській державній хореографічній школі для позашкільної освіти в оренду терміном на  2 роки 364 дні нежитлові приміщення на вулиці П. Дорошенка, 63 загальною площею 1085, 5 кв. м. 
 
Певні запитання у членів комісії виникли щодо надання в оренду нежитлових приміщень по вул. Тернопільській, 2-а  площею 392, 0 кв. м. Львівському обласному учбовому центру підготовки та підвищення кваліфікації робітників та інженерно-технічних працівників. 
 
За словами Романа Плахтія, по вулиці Тернопільській, 2-а розташовується комунальне підприємство Львівської обласної ради. Голова комісії зауважив, що вирішено подати документи на розгляд Львівської міської ради. Хоча обласна рада, маючи власні можливості, мала б подбати про забезпечення своїх підприємств приміщеннями.
 
«Проблема в тому, що державні підприємства, які розташовуються в центральній частині міста, займають величезні площі, але насправді  використовують з них лише 10-20 %. При цьому ці підприємства платять місту оренду 1 грн. в рік. А на сьогоднішній день, як ми знаємо, вартість оренди в центрі міста Львова є висока. Тому ми вже неодноразово піднімали питання щодо раціонального використання площі. Нам потрібно переглянути цю проблему, і передавати державним підприємствам менш престижні приміщення. А ті приміщення, які є у центрі міста, надавати у комерційну оренду, або продавати з аукціону, і таким чином наповнити міський бюджет», -  Роман Плахтій.
 
Згідно з регламентом ЛМР ці питання виносяться на розгляд міської ради.