Ярослав Музичко звернувся до Генерального консула Російської Федерації у Львові
Новини

 

 Депутат Львівської міської ради, голова постійної депутатської комісії  культури, промоції, засобів масової інформації та туризму  Ярослав Музичко звернувся до Генерального консула  Російської Федерації  у Львові  п. Астахова  Олега Юрійовича.
 
Подаємо  звернення повнотекстово:
 
ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ
 
 Високоповажний пане Генеральний консуле !
 
Користуючись нагодою, висловлюю  Вам свою глибоку повагу.
 
Звертаюся до Вас у зв’язку з тим, що у засобах масової інформації, зокрема на сайті інформагенства УНІАН (повідомлення від 26.02.2014 / 11:35) з посиланням на РИА НОВОСТИ (повідомлення від 26.02.2014 / 11:20)  з’явилося повідомлення про зустріч глави МЗС Російської Федерації з Генсеком ОБСЄ, під час якої Сергій Лавров закликав ОБСЄ «рішуче засудити зростання націоналістичних і неофашистських настроїв на заході України, заклики націоналістів заборонити російську мову, перетворити російськомовне населення у «негромадян», обмежити свободу вираження думок, закрити неугодні політичні партії».
 
Зважаючи на те, що дипломатичне представництво зобов’язане подавати об’єктивну інформацію про події, що відбуваються у регіоні і в Україні, прошу Вас надати пояснення, на підставі чого зовнішньополітичним відомством Росії було зроблено такі висновки, та які факти свідчать про заборону російської мови та будь-які обмеження російського чи російськомовного населення в західних областях України, та прошу їх оприлюднити.
 
За відсутності такої інформації, прошу спростування вищезгаданої заяви Міністра Закордонних Справ РФ.
Переконаний, що такі твердження глави МЗС Російської Федерації є відвертим спотворенням інформації, що жодним чином не сприяє  співпраці між Україною та Росією. Більше того, це відверті спроби втручання у внутрішню політику нашої країни та розпалювання міжнаціональної ворожнечі. 
 
Хочу нагадати,що  у драматичну  ніч з 18 на 19 лютого 2014 р., коли органи охорони правопорядку самоусунулись і були бездіяльними, саме загони Самооборони та громадяни міста Львова забезпечили охорону Вашої дипломатичної установи для уникнення можливих  провокацій. Це свідчення високої свідомості та толерантного ставлення до представників всіх національностей у львів’ян та мешканців західної України, відсутність будь-яких русофобських проявів.
 
Закликаю представників МЗС Російської Федерації поважати внутрішньополітичні рішення України та в майбутньому уникати подібних коментарів, які можуть призвести до погіршення добросусідських відносин між  нашими народами . 
 
З повагою,
депутат Львівської міської ради Ярослав Музичко