У місті з’явиться меморіал Героїв Майдану
Новини

 

Координатор львівського Євромайдану Василь Молдован виступив з ініціативою зведення меморіального комплексу «Небесна сотня» у місті Львові. 
 
«Громада повинна пам’ятати героїв України, які загинули під час протистоянь у місті Києві. Українці не повинні забувати про тих відважних хлопців, які полягли від куль безжальних снайперів. Саме тому увіковічнити їх пам’ять команда Львівського Євромайдану пропонує завдяки меморіальному комплексу, який буде зведено на території нашого міста. 
 
У вівторок, 25 лютого  2014 року, ми оголошуємо конкурс серед скульпторів на найкращий ескіз пам’ятника загиблим. «Небесна сотня» повинна бути з нами завжди у думках та серцях. Чекаємо на пропозиції від митців, які братимуть участь у конкурсі. Вибір найкращого ескізу пам’ятнику «Небесній сотні» буде здійснено на конкурсній основі, обиратиме найкращий ескіз меморіалу незалежне жюрі, а також усі мешканці міста. 
 
З пропозиціями та заявками звертайтеся в оперативний штаб Львівського Євромайдану, який розташований у Міській раді Львова кабінет 220. Шановні митці, чекаємо на ваші пропозиції», – координатор Львівського Євромайдану, Василь Молдован.   
 
 
 
                                                                                                                             
                                                                                                                                               Середа, 26 лютого 2014 року